22 Лютого, 2024 р., 20:16
За всю свою тривалу кар'єру Людмила Іванівна знялася в понад 40 кінофільмах, а озвучила близько 170. Справжню славу актрисі принесла головна роль у легендарному радянському фільмі «Весілля в Малинівці» та «За двома зайцями».
22 Лютого, 2024 р., 16:28
Як повідомив Начальник ОВА Сергій Борзов, за роки незалежності це найбільша кількість спеціальних шкільних автобусів, які вдалось одночасно придбати для  освітніх закладів регіону.
22 Лютого, 2024 р., 16:03
За дорученням Начальника обласної військової адміністрації Сергія Борзова, очільником району видано наказ районної військової адміністрації від 11.01.2024 року № 2 «Про стан військового обліку та території Тульчинського району у 2023 році та завдання на 2024 рік.
22 Лютого, 2024 р., 12:46
Сьогодні, 22 лютого за участі заступника начальника районної військової адміністрації, голови спостережної комісії  Володимира Скалія,  на базі Крижопільського ВЦ 113, відбулось чергове виїзне засідання спостережної комісії при Тульчинській районній військовій адміністрації.
22 Лютого, 2024 р., 12:45
Розірвані душі, розірвані сім'ї, сльози рідних від того болю, що несе із собою кожна російська ракета, кожний снаряд.
22 Лютого, 2024 р., 11:12
21 лютого відбулось розширене засідання обласної Міжвідомчої ради з питань сім’ї, соціальної підтримки сімей Захисників та Захисниць, інтеграції внутрішньо переміщених сімей (осіб), гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми.
22 Лютого, 2024 р., 08:14
Командування Повітряних Сил ЗСУ / Air Force Command of UA Armed Forces повідомляє, що у ніч на 22 лютого 2024 року противник атакував десятьма ударними БпЛА типу «Shahed» із району Приморсько-Ахтарськ – рф. та протирадіолокаційною ракетою Х-31П з акваторії Чорного моря.