29 Лютого, 2024 р., 15:24
Сьогодні, 29 лютого,  в актовій залі селищної ради відбулась чергова 43 сесія Крижопільської селищної ради 8 скликання.
29 Лютого, 2024 р., 15:21
Перша леді України Олена Зеленська розпочала візит до Великої Британії для участі в конференції Soft Power Index.
29 Лютого, 2024 р., 15:20
Сьогодні Начальник ОВА Сергій Борзов привітав двох вінничан, яким Указом Президента присвоєно почесне звання «Заслужений енергетик України»:
29 Лютого, 2024 р., 14:14
Програма «Молодіжний працівник» – це комплекс заходів, що допомагає реалізувати державну політику в молодіжній сфері.
29 Лютого, 2024 р., 11:35
"Сьогодні близько 9.00 на Авдіївському та Маріупольському напрямках знищено ще два Су-34 окупантів!", - повідомляє Командувач повітряних Сил Збройних Сил України генерал -лейтенант Микола Олещук
29 Лютого, 2024 р., 11:09
Війна триває. І ми, на жаль, продовжуємо втрачати Героїв, які виборюють наше українське майбутнє.
29 Лютого, 2024 р., 10:49
Щодня трапляються випадки неконтрольованого спалювання сухої рослинності на присадибних територіях, узбіччях доріг, в лісових масивах, лугах і пасовищах, вздовж канав і малих річок, на перелогових і заболочених землях та на полях.
29 Лютого, 2024 р., 09:42
Вчора на колінах та з квітами в руках Брацлавська громада прощалась з Cакуличем Іваном Юрійовичем, життя якого забрав російський агресор. А сьогодні знову чергова трагічна новина про смерть жителя смт.Брацлав.
29 Лютого, 2024 р., 08:23
Сьогодні 29 лютого – дата, що випадає раз на чотири роки, але уже звичний для росіян день із втратою чергового літака.