06 Березня, 2024 р., 16:12
Згідно з графіком виїзних прийомів громадян, сьогодні, начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк, спільно із  селищним головою Валерієм Немировським провів  зустріч із мешканцями Томашпільської громади.
06 Березня, 2024 р., 15:44
Проведення пацієнтам комп’ютерної томографії оплачує держава. Фахівці Департаменту охорони здоров’я та реабілітації ОВА зазначають, це дослідження, як і консультації лікарів, медичний супровід, проведення операцій тощо у медзакладах, які мають договір з НСЗУ, є безоплатним для пацієнта.
06 Березня, 2024 р., 15:43
Почесний нагрудний знак військовий отримав за сумлінне виконання обов'язку, мужність та героїзм під час захисту України від ворога.
06 Березня, 2024 р., 15:41
«Автошколи для осіб з інвалідністю» - це флагманський проект Міністерства внутрішніх справ України, який реалізується у рамках ініціативи «Без барʼєрів» Першої леді України Олени Зеленської.
06 Березня, 2024 р., 14:43
З моменту повномаcштабного вторгнення російської федерації в Україну зросла кількість людей, які постраждали від гендерно зумовленого насильства. Разом із тим домашнє насильство нікуди не поділося. Тиск та психоемоційна напруженість у суспільстві дають про себе знати.
06 Березня, 2024 р., 12:32
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ З ГАЗОВИМИ ПРИЛАДАМИ!
06 Березня, 2024 р., 12:31
Заборона поширюється на усі лісові насадження на території області, особливо у прикордонних районах Вінниччини.
06 Березня, 2024 р., 12:31
06 Березня, 2024 р., 10:01
Жінок, залучених у процеси цифровізації державних послуг, запрошують долучитися до безкоштовної лідерської програми, що включає в себе виїзний study-tour!
06 Березня, 2024 р., 08:15
У ніч на 6 березня 2024 року російські окупаційні війська атакували 5-ма зенітними керованими ракетами С-300 із ТОТ Донецької обл. та 42-ма ударними безпілотниками типу «Shahed» із чотирьох напрямків – Чауда, Балаклава – Крим, Курська обл., Приморсько-Ахтарськ – рф..