12 Березня, 2024 р., 12:30
Сьогодні, з робочим візитом Тульчинський район відвідав  новопризначений  директор Вінницького обласного Центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України  Ігор Матковський.
12 Березня, 2024 р., 11:43
Для підсилення військових 148 артилерійської бригади десантно-штурмових військ ЗСУ передали авто Ford Ranger.
12 Березня, 2024 р., 10:48
11 березня начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк провів виїзну нараду з головами територіальних громад та  керівниками силових структур району.
11 Березня, 2024 р., 19:10
Сьогодні Начальник ОВА Сергій Борзов привітав учасників Чемпіонату України з боксу серед юніорів та юніорок.
11 Березня, 2024 р., 16:34
Більше 1450 школярів та 161 команда Вінницької області виборюють першість у ІІ етапі «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».
11 Березня, 2024 р., 15:14
Як повідомили у Міністерстві цифрової трансформації України, подати декларацію публічного службовця до Національного агентства запобігання корупції (НАЗК) відтепер буде простіше.
11 Березня, 2024 р., 15:07
Коли травматичний досвід не пропрацьований, мозок діє так, ніби загроза досі присутня — навіть через місяці чи роки після того, як сталася певна подія.
11 Березня, 2024 р., 14:30
Шляхом передачі збудника є повітряно-крапельний від хворої людини до здорової. Здебільшого, процес ураження охоплює легені, хоча захворювання може розвинутися у будь-якому органі (нирках, головному мозку, кішківнику, лімфатичних вузлах, хребті, на шкірних покривах, статевих органах тощо).