17 Березня, 2024 р., 16:58
Змагання були присвячені пам’яті загиблих під час війни боксерів та тренерів.
17 Березня, 2024 р., 09:01
Сфера, у якій ви працюєте, забезпечує комфортне життя людей, життєдіяльність підприємств і установ, закладів соціальної сфери.
17 Березня, 2024 р., 08:59
17 березня в Україні відзначають День працівника житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.
16 Березня, 2024 р., 15:06
Трагічні події в місті Одеса, 15 березня 2024 року сколихнули всю Україну та Світ. Російський терорист завдав подвійного удару по місту. Жахливі кадри та втрати. Події в Одесі сколихнули і нашу Тульчинщину, адже трагічною новиною увірвались в село Студене.
15 Березня, 2024 р., 15:11
Під час включення в телемарафон "Єдині новини" Начальник ОВА Сергій Борзов розповів про наслідки влучання російських БпЛА цієї ночі на Вінниччині.
15 Березня, 2024 р., 14:56
За сумлінне виконання обов'язку, мужність та героїзм під час захисту України від ворога, почесний нагрудний знак «Золотий хрест» від Головнокомандувача Збройних сил України отримав солдат Волков Вадим Леонідович.
15 Березня, 2024 р., 14:36
ENGinGov — спільний проєкт мовної програми Future Perfect та громадської організації ENGin. Завдяки ENGinGov молоді публічні службовці зможуть спілкуватися з англомовними волонтерами з різних держав світу для покращення розмовної англійської.
15 Березня, 2024 р., 14:35
Щорічно Мінцифра досліджує Індекс цифрової трансформації регіонів. Він містить 8 субіндексів, 28 індикаторів та 88 показників. Субіндекс — це показник у загальному індексі, який формується на основі середніх значень індикаторів з урахуванням коефіцієнтів.
15 Березня, 2024 р., 14:33
На Вінниччині особлива увага приділяється психосоціальній допомозі родинам Захисників і Захисниць, членам їх сімей та членам сімей загиблих Героїв України.