13 Березня, 2024 р., 14:00
Вночі та вранці 14 березня на Вінниччині очікується туман. Видимість 200-500 м.
13 Березня, 2024 р., 12:01
Безбар’єрність – це надважлива потреба для багатьох українців, особливо для наших захисників і захисниць. На жаль, кількість тих, хто отримав інвалідність внаслідок війни, постійно зростає. Це як військові, так і цивільні. Тож маємо повністю забезпечити безбар’єрний простір в усіх без винятку сферах: освіті, медицині, спорті, культурі та інших.
13 Березня, 2024 р., 09:56
Міністерство освіти і науки України спільно з Міністерством цифрової трансформації України здійснили масштабне вдосконалення платформи «Оновлена інформатика — IT-студії». Проєкт, який переосмислив інформатику як предмет шкільної програми, став ще зручнішим завдяки новим функціям для ефективної організації навчального процесу на платформі ІТ-студій.
13 Березня, 2024 р., 09:52
Для підсилення захисту неба над Вінниччиною передали військовим 645-го окремого зенітно-кулеметного батальйону два автомобілі пікап та спеціальні технічні засоби.
12 Березня, 2024 р., 15:36
«Автошколи для осіб з інвалідністю» - це флагманський проект Міністерства внутрішніх справ України, який реалізується у рамках ініціативи «Без барʼєрів» Першої леді України Олени Зеленської.
12 Березня, 2024 р., 15:24
Безбар’єрність має стати обов'язковою суспільною нормою.
12 Березня, 2024 р., 15:19
Для них організували корисне дозвілля – низку культурно-розважальних заходів.