20 Березня, 2024 р., 11:48
Це відкритий захід, що проводиться з метою привернення уваги до порушених прав українських дітей і молоді, які постраждали від російської широкомасштабної збройної агресії проти України, розвитку відносин у різних сферах суспільного життя, пропаганди європейських цінностей і демократичних принципів.
20 Березня, 2024 р., 09:50
19 березня, у Всесвітній день соціальної роботи, у Києві відбувся Форум «Громада для людей: місце, де хочеться жити».
19 Березня, 2024 р., 15:49
Сьогодні Начальник ОВА Сергій Борзов в Києві провів робочу зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Італійської Республіки в Україні П’єром Франческом Дзадзо.
19 Березня, 2024 р., 15:37
Знижка на комунальні послуги для учасників бойових дій – 75%.
19 Березня, 2024 р., 11:39
Про це повідомив Начальник ОВА Сергій Борзов.
19 Березня, 2024 р., 11:17
Починаючи з листопада минулого року Міністерство соціальної політики України, Національна соціальна сервісна служба України та Координаційний центр з розвитку сімейного виховання та догляду дітей, який діє за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) і Європейського Союзу, з метою сприяння популяризації професії фахівця соціальної сфери, підвищення поваги до професії соціального працівника та надання цінності цій професії в українському суспільстві, проводили інформаційну кампанію „Людина для людини”. В межах кампанії було  відібрано 20 фахівців соціальної сфери, які розповіли надихаючі історії про свій професійний досвід.