25 Березня, 2024 р., 16:18
З нагоди 32-ї річниці створення Служби безпеки України Президент Володимир Зеленський привітав працівників СБУ з професійним святом, вручив державні нагороди, відзнаки та присвоїв військові звання.
25 Березня, 2024 р., 16:11
Щодня мужні українські захисники протистоять російській навалі, тримаючи позиції на передній лінії оборони. Захищаючи країну, ви демонструєте справжній героїзм, який формує наш код нації!
25 Березня, 2024 р., 15:16
Доглядати поранених ветеранів — важка місія, яка зазвичай лягає на плечі рідних та близьких. Вони постійно перебувають поруч із ними у лікарнях, центрах реабілітації чи вдома. Вони беруть на себе догляд, фізичну й психологічну підтримку, а ще — купу бюрократичних питань. Водночас виконують хатні справи, виховують дітей і працюють.
25 Березня, 2024 р., 14:59
Днями в Тульчинський район завітали фахівці  Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького.
25 Березня, 2024 р., 12:38
Відділ економіки, стратегічного та агропромислового розвитку управління правового забезпечення та взаємодії з органами місцевого самоврядування апарату районної військової адміністрації  інформує, що Постановою Кабінету Міністрів України від 15 березня 2024 року № 300 внесено зміни до Порядку використання  коштів, передбачених у Державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції, затвердженого Постановою КМУ від 16 серпня 2022 року № 918 (далі Порядок).
25 Березня, 2024 р., 12:37
Сьогодні в селі Крищинці Тульчинської громади, за рішенням родини, в останню земну дорогу проведуть  Когута Івана Івановича, 27  березня 1969 року народження, жителя села  Ковалівка Немирівської територіальної громади.
25 Березня, 2024 р., 10:29
Global Teacher Prize Ukraine 2024 — щорічна премія для відзначення видатних українських учителів. Переможець отримає 1 мільйон гривень на втілення власного освітнього проєкту, а також буде запрошений на Світову премію Global Teacher Prize.
25 Березня, 2024 р., 09:49
25 березня – День Служби безпеки України.
25 Березня, 2024 р., 09:48
Сьогодні вночі захисники неба збили 8 із 9 ударних БпЛА типу «Shahed», якими противник атакував із мису Чауда (Крим). До відбиття повітряного нападу залучалися мобільні вогневі групи Сил оборони України.