02 Квітня, 2024 р., 08:11
Вночі 2 квітня 2024 року ворог атакував керованою авіаційною ракетою Х-59 із повітряного простору ТОТ Запорізької області, а також десятьма ударними безпілотниками із мису Чауда (Крим).
02 Квітня, 2024 р., 08:10
Президент України Володимир Зеленський вручив ордени «Золота Зірка» захисникам, яким присвоєно звання Героя України, та родинам загиблих воїнів, які удостоєні цього звання посмертно.
01 Квітня, 2024 р., 19:13
І ще одна трагічна новина для Городківської громади та всіх нас. Знову російський окупант завдав удару для української родини, обірвавши життя найдорожчій людині. Ще в одній домівці оселилося горе, розпач і сум. Сумно та боляче, крається серце.
01 Квітня, 2024 р., 16:42
На вихідних на територію нашої держави прийшло дуже тепле повітря африканського походження, середня добова температура перевищила норму на 5-12 °C.
01 Квітня, 2024 р., 16:42
Увага! Вдень 2 квітня на території Вінниччини очікуються пориви вітру 15-20 м/с (1 рівень небезпечності, жовтий).
01 Квітня, 2024 р., 15:19
Сьогодні Начальник ОВА Сергій Борзов провів нараду зі своїми заступниками.
01 Квітня, 2024 р., 15:18
Канікули – чудовий час для розваг. Щоб діти ветеранів війни розважилися та відпочили від навчання, колектив розважального центру «Країна мрій» організував для них незабутнє свято.
01 Квітня, 2024 р., 11:23
Чим більше дронів, тим «спекотніше» буде ворогу цієї весни! Начальник ОВА Сергій Борзов спільно з Вінницьким національним технічним університетом передали захисникам військової частини А7084 20 FPV-дронів.