03 Квітня, 2024 р., 10:15
Начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк провів виїзну оперативну нараду з головами територіальних громад району. На порядку денному  пріоритетне питання держави -  підвищення обороноздатності.
03 Квітня, 2024 р., 08:13
Вночі 3 квітня 2024 року ворог ударив по Донеччині трьома зенітними керованими ракетами С-300, а також застосував 4 БпЛА «Shahed-136/131» із району Приморсько-Ахтарськ – рф.
02 Квітня, 2024 р., 17:00
Cьогодні відбувся робоча зустріч начальника районної військової адміністрації Олександра Гаврилюка з очільником АТ "Вінницяобленерго" Юрієм Касічем.
02 Квітня, 2024 р., 15:42
Вінниччина увійшла в трійку лідерів, де залучено найбільше кредитів в аграрне виробництво за програмою «Доступні кредити 5-7-9».
02 Квітня, 2024 р., 15:41
З настанням сезонного потепління необхідність в опаленні приміщень зникає і споживання газу зменшується. Попри це, ризики, з якими пов’язане використання газоспоживаючого обладнання, нікуди не зникають.
02 Квітня, 2024 р., 15:27
Сьогодні, під головуванням начальника районної військової адміністрації Олександра Гаврилюка, відбулась нарада з головами територіальних громад району. На якій було розглянуто питання створення, функціонування та утримання пожежно-рятувальних під­розділів для забезпечення місцевої та добровільної пожежної охорони.
02 Квітня, 2024 р., 12:11
6 квітня об 11:00 вперше відбудеться фізкультурно-оздоровчий захід: «Активні парки - Нація загартованих».
02 Квітня, 2024 р., 09:30
Команда Ліцею №1 Крижопільської громади перемогла у районних змаганнях з баскетболу серед юнаків проєкту "Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги".