22 Березня, 2024 р., 10:58
Опубліковано новий епізод сезону «Наука стійкості» подкасту «Простими словами» від The Village Україна, що виходить в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?»
22 Березня, 2024 р., 10:21
Важкі втрати і сльози знову приносить у Тульчинську громаду війна. За незалежність та волю України загинув ще один її син – Процько Іван Олексійович, 09 жовтня 1985 року народження, житель с.Мазурівка.
22 Березня, 2024 р., 09:17
Ветерани можуть отримати до мільйона гривень на розвиток бізнесу завдяки урядовій програмі "Власна справа".
22 Березня, 2024 р., 09:15
У ніч на 22 березня 2024 року противник завдав комбінованого ракетного-авіаційного удару по об’єктах критичної інфраструктури України.
21 Березня, 2024 р., 14:06
Міста, які першими зустріли велику війну. Міста, що стали синонімом опору та стійкості, проявом спротиву та звитяги, прикладом міці та незламності.
21 Березня, 2024 р., 14:06
Благодійний фонд «Жіночі можливості в Україні» за підтримки The Jewish Federations of North America надасть жінкам-підприємицям у Вінницькій та Кіровоградській областях мінігранти у розмірі 70 тисяч гривень на придбання необхідного обладнання для розвитку бізнесу та створення нових робочих місць.
21 Березня, 2024 р., 11:30
Такий статус отримав ЦНАП Тростянецької селищної громади, який працює з 2021 року.