15 Березня, 2024 р., 12:10
За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку, відповідно до Указу Президента України  № 693 від 16 жовтня 2023 Бучацького Ігоря Васильовича нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).
15 Березня, 2024 р., 10:57
13 березня  відбувся виїзний прийом громадян, який проводив начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк із сільським головою Оленою Резнік спрацювали з ряду питань мешканців Городківської громади, які стосувались:
15 Березня, 2024 р., 08:14
У ніч на 15 березня 2024 року російські окупанти ударили 7-ма зенітними керованими ракетами С-300/С-400 по Харківщині та Донеччині, однією керованою авіаційною ракетою Х-59 по Полтавщині та 27-ма ударними БпЛА типу «Shahed» (райони пусків безпілотників - Приморсько-Ахтарськ, Курська область (рф).
14 Березня, 2024 р., 16:07
Відсьогодні стартувала реєстрація для участі в національному мультипредметному тесті. Вона триватиме до 11 квітня включно.
14 Березня, 2024 р., 15:07
Українські військові щодня оберігають наш спокій. Піклуємося про наших героїв та робимо все, щоб спростити їх взаємодію з державою.
14 Березня, 2024 р., 14:32
Державні послуги мають бути максимально доступними для усіх громадян. В умовах війни це питання як ніколи на часі.
14 Березня, 2024 р., 11:25
Цьогоріч в Україні впроваджується безоплатна психологічна допомога для ветеранів та їхніх родин. Зокрема, Мінветеранів відшкодовуватиме вартість наданих послуг спеціалізованим закладам різних форм власності, в тому числі й фізичним особам-підприємцям, які надають такі послуги з психологічної допомоги.