14 Березня, 2024 р., 10:31
Співпраця урядового та неурядового сектору у сфері ветеранської політики – як ніколи на часі, тож необхідно зміцнювати та розвивати спільні напрацювання.
14 Березня, 2024 р., 09:50
14 березня в Україні відзначають День українського добровольця.
14 Березня, 2024 р., 07:52
Україна переживає найбільше випробування у своїй новітній історії – повномасштабну збройну боротьбу з російським агресором за власну незалежність і територіальну цілісність.
13 Березня, 2024 р., 19:11
Сімсот сорок дев’ятий день триває повномасштабне вторгнення. Дні, які наповнені горем та втратами українських родин. Російський окупант руйнує, нищить, вбиває, проливаючи кров наших громадян.
13 Березня, 2024 р., 17:19
Про розвиток послуги супроводу під час інклюзивного навчання говорили під час першого засідання Ради безбар’єрності при ОВА з керівниками громад та районних військових адміністрацій.
13 Березня, 2024 р., 17:17
Нажаль, жорстока війна забирає найкращих синів нашої України, які стоять до останнього за свободу, незалежність, даючи відсіч російському агресору.
13 Березня, 2024 р., 16:42
Сьогодні в Агрономічненському ліцеї відбулись зональні змагання громад Вінницького району з баскетболу.
13 Березня, 2024 р., 14:16
Сьогодні вручив родинам загиблих військових почесні відзнаки, присвоєні указами Президента нашим воїнам посмертно.