05 Березня, 2024 р., 08:11
Командування Повітряних Сил ЗСУ / Air Force Command of UA Armed Forces повідомляє , що у ніч на 5 березня 2024 року противник атакував 22-ма ударними безпілотниками типу «Shahed» – райони пусків Балаклава – Крим.
04 Березня, 2024 р., 16:12
Перша леді України Олена Зеленська взяла участь у міжнародній конференції «Відновлення прав постраждалих від сексуального насильства, пов’язаного з конфліктом: елемент миру та світової безпеки», яка відбулася в Києві. До заходу також долучилися: віцепрем’єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина, інші представники уряду, парламенту, громадських організацій та широке коло міжнародних партнерів.
04 Березня, 2024 р., 15:17
Вінничанин Роман Кашпур, який втратив на війні кінцівку, пробіг Токійський марафон 2024, побивши власний рекорд.
04 Березня, 2024 р., 12:14
Чергова трагічна новина чорним крилом торкнулась Тульчинської громади.
04 Березня, 2024 р., 11:18
Сорокавосьмирічний СНІГУР Сергій Михайлович, житель с. Крижопіль Тульчинського району, змінив мирну професію будівельника на важкі будні військового.
04 Березня, 2024 р., 10:06
Сьогодні увесь світ переконався у стійкості й незламності української нації, у героїзмі та професійності наших воїнів.
04 Березня, 2024 р., 09:57
За даними ВООЗ, половина всіх психічних недуг починається у віці близько 14 років, але ці захворювання не виявляють і не лікують. Депресія є третьою найпоширенішою причиною тягаря хвороб серед підлітків.