01 Березня, 2024 р., 13:54
Сьогодні, 1 березня,  відбулась чергова 45 сесія Піщанської селищної ради 8 скликання.
01 Березня, 2024 р., 11:46
На Вінниччині працює обласна гаряча лінія з питань соцзахисту «15-26», яка надає безкоштовну консультацію для ВПО, ветеранів та членів їх сімей.
01 Березня, 2024 р., 11:00
Як повідомив Начальник ОВА Сергій Борзов, високу нагороду за бойові заслуги отримав сержант з Вінниці Сергій КАЧУРИНСЬКИЙ. Захисник брав участь в АТО/ООС, а з початком повномасштабного вторгнення став до лав ЗСУ добровольцем.
01 Березня, 2024 р., 08:07
29 лютого 2024 року працівниками служби у справах дітей Тульчинської районної військової адміністрації спільно з працівниками служб у справах дітей і комунальних установ «Центр надання соціальних послуг» Студенянської сільської ради та Піщанської селищної ради проведено робочі наради.
01 Березня, 2024 р., 07:57
Міністерство цифрової трансформації України продовжує цифровізувати регіони, щоб українці користувалися державними сервісами швидко та зручно. За останній час відкрили нові Дія.Центри та створили безбарʼєрний цифровий простір.
01 Березня, 2024 р., 07:51
Чим частіше наш Прапор майорить на спортивних п’єдесталах – тим більше світ знає про Україну.
29 Лютого, 2024 р., 16:29
А ти на небо зовсім рано полетів, В обійми Бога, що прийняв тебе до себе. Розлуки з рідними ти не чекав і не хотів, Залишив біль і смуток, що без тебе…
29 Лютого, 2024 р., 15:45
23 лютого на базі Піщанської, 28 лютого Томашпільської та 29 лютого на базі Тульчинської громад відбулись навчання для відповідальних осіб за ведення військового обліку органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій.