15 Січня, 2024 р., 12:22
Сьогодні, 15 січня, почала роботу спеціалізована телефонна «гаряча лінія» 0 800 505 442 для звернень з питань, які виникають у зв’язку із запровадженням нової системи оплати праці державних службовців на основі класифікації посад.
15 Січня, 2024 р., 12:21
На початок 2024 року близько 70 тисяч медпрацівників (з них 16 тисяч — сімейні лікарі) пройшли навчання за програмою ВООЗ mhGAP і тепер можуть надавати підтримку з ментального здоров’я. Тобто кожен третій «сімейний» наразі може розпізнати, діагностувати, допомогти, або ж за необхідності направити до вузького спеціаліста.
12 Січня, 2024 р., 16:11
У суботу, 13 січня, синоптики прогнозують на території Вінниччини хмарність, сніг, хуртовину, а на дорогах ожеледицю.
12 Січня, 2024 р., 12:17
За час діяльності робочої групи «Прозорість та підзвітність» управлінням стратегічних розслідувань у Вінницькій області ДСР НП України проведено понад 300 моніторингів публічних закупівель на загальну суму понад 900 млн грн.
12 Січня, 2024 р., 12:16
Про це повідомив Начальник ОВА Сергій Борзов. «Шкільні ліги - це спортивні змагання, розроблені за світовим та європейським досвідом. Учнівські команди змагатимуться за першість з баскетболу, волейболу, футзалу, спортивного орієнтування, черлідингу. До участі у змаганнях плануємо залучити понад 500 шкіл області». – зазначив Начальник ОВА.
12 Січня, 2024 р., 08:33
Результати роботи Ради Україна – НАТО демонструють ефективність цього інструменту взаємодії, що дає змогу покращити комунікацію між країнами-партнерами у розв’язанні важливих питань для нашої держави. Про це заявив Президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю представникам ЗМІ в Ризі.
11 Січня, 2024 р., 16:38
Діти з інвалідністю та люди, що мають інвалідність з дитинства, мають право на соціальну допомогу. Вона призначається на весь час інвалідності, встановленої органами медико-соціальної експертизи (МСЕК).