06 Січня, 2024 р., 09:43
Від щирого серця вітаю зі світлим християнським святом - Хрещенням Господнім! Це свято символізує очищення від усього нещирого і недоброго. Це свято світлих і нових починань.
05 Січня, 2024 р., 19:02
За підсумками оперативної наради, яку провів заступник Начальника обласної військової адміністрації Олександр Піщик  з представниками дорожнього господарства, керівниками підприємств теплокомуненерго, профільними підрозділами ОВА, начальниками РВА та відповідними силовими структурами, сьогодні  у форматі онлайн відбувся районний оперативний штаб.
05 Січня, 2024 р., 16:49
Як повідомив Начальник ОВА Сергій Борзов, цього разу в область доставили майже 2,5 тонни медичного обладнання. Зокрема, функціональні ліжка, сканер УЗД, генератори, підйомники для транспортування та купання пацієнтів, апарат для лікування ран, пов’язочні набори та інше устаткування медичного призначення.
05 Січня, 2024 р., 16:22
Сьогодні, відбулась робоча зустріч на базі Піщанської селищної ради. В якій взяли участь начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк, директор СО «Тульчинські електричні мережі» Олександр Чорнописький,  Піщанський селищний голова Олександр Крижаніський та керівництво Піщанської  ВК №59.
05 Січня, 2024 р., 15:19
За інформацією Укргідрометцентру ДСНС України, протягом 7 – 9 січня очікується ускладнення погодних умов.
05 Січня, 2024 р., 15:19
Про це повідомили у Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.
05 Січня, 2024 р., 15:18
Щодня і щохвилини наші військові не втомлюються захищати Україну.
05 Січня, 2024 р., 11:21
Про це повідомили у Міністерстві соціальної політики України.