01 Січня, 2024 р., 09:16
Про важливі аспекти життя регіону у 2023 році та пріоритетні завдання на наступний рік розповів Начальник ОВА Сергій Борзов у своєму підсумковому брифінгу.
01 Січня, 2024 р., 09:14
Командування Повітряних Сил ЗСУ / Air Force Command of UA Armed Forces повідомляє, що у новорічну ніч 2024 року ворог застосував рекордну кількість ударних БпЛА типу «Shahed». Атака здійснювалась хвилями із чотирьох напрямків: мис Чауда, Балаклава – Крим, Курськ, Приморсько-Ахтарськ – рф.
31 Грудня, 2023 р., 19:28
Рік, що минає став особливо важким для нашої країни, наших громадян, адже росія не полишає своїх планів щодо знищення української нації.
29 Грудня, 2023 р., 17:37
Сьогодні, відбулася знакова подія для мешканців Брацлавської громади. В смт.Брацлав урочисто відкрито КНП «Медичний центр». Відтепер жителі громади матимуть змогу отримувати якісну та доступну медицину в комфортних умовах.
29 Грудня, 2023 р., 13:03
Сьогодні, 29 грудня начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк провів нараду з колективом в році, що минає.
29 Грудня, 2023 р., 11:27
Комп’ютерні віруси та онлайн-шахраї — не єдина небезпека, що чекає на підлітків в інтернеті. Також діти можуть натрапити в мережі на так звані челенджі, які спонукають до агресивної поведінки у відношенні оточуючих, а також групи суїцидальної направленості.
29 Грудня, 2023 р., 11:21
Сьогодні Росія била майже всім, що має у своєму арсеналі: «кинджали», С-300, крилаті ракети, БПЛА. Стратегічні бомбардувальники запускали Х-101/Х-505. Приблизно 110 ракет було випущено, більшу частину збито.
29 Грудня, 2023 р., 11:21
Сьогодні Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна взяла участь у нараді з питань ветеранської політики під головуванням Віцепрем’єр - міністерки України – Міністерки з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірини Верещук.