05 Січня, 2024 р., 08:52
Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна провела сьогодні нараду з головами районних військових адміністрацій області.
05 Січня, 2024 р., 08:52
Начальник ОВА Сергій Борзов повідомив, що в області 612 студентів з числа УБД, діти учасників бойових дій та члени сімей полеглих воїнів отримали компенсацію за навчання на суму понад 10,5 млн гривень.
04 Січня, 2024 р., 15:50
4 січня 2024 року в приміщенні Тульчинського краєзнавчого музею, за підтримки районної військової адміністрації, відбулась благодійна акція спрямована на поширення ініціативи місцевих художників Сергія та Михайла Довганів  щодо створення живописних портретів бійців, наших земляків, героїчно полеглих в боях з російським загарбником та урочистої адресної передачі сім’ям загиблих воїнів. В залі присутні начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк, його заступник Сергій Чепернатий, міський голова  Валерій Весняний.
04 Січня, 2024 р., 15:47
Коли рідні чи близькі нам люди йдуть на фронт, це випробування і подвійний стрес для всієї родини. Та ще складніше дати собі раду з цим малечі, яка не має відповідей на безліч запитань і сприймає реальність дещо інакше.
04 Січня, 2024 р., 15:11
5 січня у Вінницькій області та у м. Вінниці очікуються пориви вітру 15-20 м/с (1 рівень небезпечності, жовтий).
04 Січня, 2024 р., 14:47
Тринадцять сільськогосподарських підприємств Вінниччини отримали гранти на загальну суму 66,2 млн грн.
04 Січня, 2024 р., 10:30
Відбувся найбільший обмін за кількістю повернених оборонців.
04 Січня, 2024 р., 10:01
У громадян виникає багато питань щодо виплат та статусу ВПО, надання коштів єПідтримки тощо. Платформа «Дія» пропонує ознайомитися з відповідями на найбільш поширені з них.
04 Січня, 2024 р., 08:26
Сьогодні особливо важливо на 100% забезпечити українським телевізійним сигналом прикордонні території, що межують із Молдовою, Білоруссю та країною-агресором.