03 Січня, 2024 р., 11:17
Вінницька філія «ГАЗМЕРЕЖІ» дає відповіді на ключові питання щодо так званої «третьої платіжки за газ».
02 Січня, 2024 р., 18:17
Очільник області підкреслив, що основні пріоритети, над якими разом працюватимуть у 2024 році залишаються незмінними.
02 Січня, 2024 р., 15:59
Український народ цілеспрямований та єдиний в боротьбі з російським окупантом. Нам є ким пишатись. Адже українські військовослужбовці мужні, хоробрі, вмотивовані. Вони твердо стоять в боротьбі за мир та незалежність Батьківщини.  Із зброєю в руках дають гідну відсіч ворогу.
02 Січня, 2024 р., 15:58
На Вінниччині у перший день нового року народилися 12 хлопчиків та 6 дівчаток.
02 Січня, 2024 р., 15:58
Попри війну та обмежені ресурси обсяг гарантованих медичних послуг для українців не зменшений. Навпаки, у 2024 році Програма медичних гарантій (далі ПМГ-2024) розширюється.
02 Січня, 2024 р., 15:00
Сьогодні в умовах широкомасштабної збройної агресії Військово-Морські Сили продовжують працювати над обороноздатністю країни та потребують нарощування чисельності особового складу, який дозволить забезпечити захист інтересів держави і дати відсіч загрозам з морських напрямків на Чорному та Азовському морях.
02 Січня, 2024 р., 14:31
Вінницька філія «ГАЗМЕРЕЖІ» застерігає: через недотримання правил безпеки почастішали випадки отруєння чадним газом.