10 Січня, 2024 р., 09:36
Бажаю здоров’я, шановні українці, українки!
09 Січня, 2024 р., 16:35
Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна поінформувала, хто може отримати ваучер на навчання від Державної служби зайнятості.
09 Січня, 2024 р., 14:47
Людські життя – страшна ціна української свободи…
09 Січня, 2024 р., 14:45
Маємо за честь  привітати двох військовослужбовців Тульчинської громади з отриманням нагрудних знаків «Золотий хрест» та «Срібний хрест» від Головнокомандуючого Збройних сил України.
09 Січня, 2024 р., 11:36
Ми вперто і впевнено даємо відсіч окупантам. Ми боремося і йдемо вперед. Кожен крок до омріяної перемоги дається важко, адже під час боїв гинуть наші військовослужбовці.
09 Січня, 2024 р., 10:56
Майже 61 млн грн з державного бюджету виділено на придбання мультимедійного обладнання для учнів 5-6 класів закладів загальної середньої освіти Вінниччини.
09 Січня, 2024 р., 08:26
Сьогодні під час апаратної наради Першого заступника Начальника ОВА Наталі Заболотної з керівниками профільних структурних підрозділів ОВА обговорили поточні завдання року.