04 Січня, 2024 р., 08:25
Командування Повітряних Сил ЗСУ / Air Force Command of UA Armed Forces повідомляє, у ніч на 4 січня 2024 року ворог атакував двома ударними БпЛА типу «Shahed-136/131» з південно-східного напрямку. Обидва – знищені на Хмельниччині.
03 Січня, 2024 р., 16:06
Днями Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку обласної військової адміністрації організував для вихованців Вінницького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей святкову подорож до садиби Подільського Чарівника.
03 Січня, 2024 р., 15:57
120 окрема бригада Територіальної оборони запрошує доєднатись до виконання завдань із захисту територіальної цілісності України та відсічі збройної агресії російської федерації.
03 Січня, 2024 р., 15:53
Президент Володимир Зеленський вручив сертифікати на квартири Героям України та членам родин полеглих воїнів, які удостоєні цього звання посмертно.
03 Січня, 2024 р., 15:53
У Національній службі здоров'я України нагадали найактуальнішу інформацію, яка буде корисною і в новому році.
03 Січня, 2024 р., 14:40
Навіть у непростий воєнний час держава продовжує забезпечувати «Пакунками малюка» родини, в яких з'явилися немовлята.
03 Січня, 2024 р., 11:38
Нагрудним знаком «Золотий хрест» нагороджуються особи рядового і сержантського (старшинського) складу Збройних Сил України за проявлену мужність і успішне виконання завдань під час бою.