01 Грудня, 2023 р., 08:22
У ніч на 1 грудня 2023 року противник атакував ударними БпЛА типу «Shahed» з двох напрямків: мис Чауда – окупований Крим , Приморсько-Ахтарськ – рф. Також окупанти завдали удару керованими авіаційними ракетами з повітряного простору окупованої Херсонщини.
01 Грудня, 2023 р., 08:00
З нагоди вашого професійного свята прийміть сердечні вітання та слова вдячності за особистий вклад кожного із вас у благородну справу зміцнення законності та правопорядку!
30 Листопада, 2023 р., 16:24
30 листопада 2023 року православні віряни вшановують пам'ять апостола Андрія Первозванного, одного із дванадцяти апостолів Ісуса Христа.  У смт. Вапнярка цього дня у храмі Святого апостола Андрія Первозванного з нагоди 20 річчя храму відбулась  святкова літургія,  у якій взяли участь  заступник начальника Тульчинської районної військової адміністрації   Сергій Чепернатий та Вапнярський селищний голова Олександр Горенюк.
30 Листопада, 2023 р., 15:17
Сьогодні, 30 листопада 2023 року відбулась 40 сесія Крижопільської селищної ради  8 скликання в роботі якої взяв участь заступник начальника районної військової адміністрації Володимир Скалій. Сесійний день видався плідним, депутатами було опрацьовано 72 питання порядку денного.
30 Листопада, 2023 р., 14:15
Під час робочої поїздки в Ладижинську громаду Начальник ОВА Сергій Борзов особисто оглянув нову котельню, будівництво якої розпочали минулого року.
30 Листопада, 2023 р., 09:25
Безсумнівно те, що культурний розвиток народів відбувається в процесі їх безперервних взаємин. У зв'язку з цим вважається, що чим більше різних впливів акумулює в собі культура народу, тим більш культурним є цей народ. Українська культура зайняла гідне місце в світовій культурі.
30 Листопада, 2023 р., 08:14
Відповідно до анонсованого графіка виїзних прийомів громадян, які відбуваються щосереди, начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк відвідав Піщанську територіальну громаду.