01 Листопада, 2023 р., 12:06
Правила безпеки:
31 Жовтня, 2023 р., 19:06
Сьогодні, за дорученням начальника районної військової адміністрації Олександра Гаврилюка, заступник начальника РВА Володимир Скалій взяв участь у черговій 42 сесії 8 скликання Городківської сільської ради.
31 Жовтня, 2023 р., 16:11
Щодня тема ментального здоров'я охоплює все більше сфер нашого життя. Вона стає повсюдною.
31 Жовтня, 2023 р., 15:29
Попри вороже вторгнення, мусимо давати дітям найкраще, від освіти до харчування. Навіть більше: усе це під час випробувань воєнного часу має бути ще якіснішим, бо саме із цього твориться стійкість. Ось чому реформа шкільного харчування, розпочата ще 2020 року, продовжується.
31 Жовтня, 2023 р., 15:27
Як повідомив Начальник ОВА Сергій Борзов, це вже друга група дітей учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни, яка відпочиватиме за рахунок коштів обласного бюджету в рамках Обласної цільової програми та Всеукраїнської програми з підтримки ментального здоров’я «Ти як?», ініційованої Оленою Зеленською.
31 Жовтня, 2023 р., 11:31
Інсульт – це гостре порушення мозкового кровообігу, внаслідок якого виникає пошкодження частини головного мозку. Це хвороба, яка може зруйнувати життя і вкрасти майбутнє як окремої людини, так і цілої країни.
31 Жовтня, 2023 р., 09:44
Відповідно до затвердженого графіка виїзних прийомів громадян, начальником Тульчинської районної військової адміністрації та його заступниками 01 листопада 2023 року в адміністративній будівлі Студенянської сільської ради буде проводитись виїзний прийом громадян. Час прийому з 10.00-12.00 год.