20 Жовтня, 2023 р., 16:01
У системі вже доступна перша послуга — декларування права на промислове рибальство.
20 Жовтня, 2023 р., 15:59
Інформація про продаж об’єкта малої приватизації –- окремого майна  - будівлі сараю літ. «А» (конюшні) загальною площею 81,09 кв.м.
20 Жовтня, 2023 р., 14:42
Сьогодні на засіданні за участю Начальника ОВА Сергія Борзова підбили підсумки виконання обласного бюджету за 9 місяців, окреслили прогнози виконання бюджету до кінця року.
20 Жовтня, 2023 р., 14:08
Мінветеранів спільно з ІСАР Єднання запускає тренінги з проєктного дизайну та менеджменту для ветеранських організацій.
20 Жовтня, 2023 р., 11:57
Сьогодні 20 років розвідці Державної прикордонної служби України. Усіх причетних зі святом привітав Начальник ОВА Сергій Борзов.
20 Жовтня, 2023 р., 10:58
Вийшов новий епізод подкасту «Простими словами». Гостя цього тижня — Ольга Руднєва, засновниця реабілітаційного центру Superhumans Center для людей, які перенесли ампутацію.
20 Жовтня, 2023 р., 10:05
Продовжуємо підтримку наших Героїв, які проходять лікування та реабілітацію. В  рамках благодійної ініціативи  голови Вінницької обласної асоціації футболу  Ірека Гатаулліна,   Тульчинська  районна асоціація футболу  спільно з  Тульчинською районною військовою адміністрацією продовжують  співпрацю з одним із  Реабілітаційних центрів області.
20 Жовтня, 2023 р., 08:18
У рамках інформаційної кампанії з протидії торгівлі людьми, в холі залізничного вокзалу Вінниці розмістили тематичну експозицію «ПРИДИВИСЬ».
19 Жовтня, 2023 р., 16:35
Про це повідомив Начальник ОВА Сергій Борзов. Обладнання вартістю 7,5 млн грн. придбано за рахунок коштів державного бюджету. Новий операційний мікроскоп замінить діючий, який через навантаження  практично виходив з ладу.