19 Жовтня, 2023 р., 11:31
У Форумі, який проходить  у столиці 18-20 жовтня,  беруть участь Перший заступник Начальника обласної військової адміністрації Наталя Заболотна, народна депутатка України Ірина Борзова, представники державних органів, неурядових установ та міжнародних організацій.
19 Жовтня, 2023 р., 10:35
Зловмисники вигадують безліч методів для здійснення крадіжок ваших коштів. Будьте пильними!
19 Жовтня, 2023 р., 08:25
Слава Україні! Розпочалася шістсот третя доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України.
19 Жовтня, 2023 р., 08:24
Про це повідомив Начальник ОВА Сергій Борзов. За його словами, приміщення для встановлення обладнання майже готове. Наразі тривають останні стадії завершення ремонтних робіт, тому поки медичний заклад прийняв КТ на зберігання. Далі обладнання будуть монтувати.
18 Жовтня, 2023 р., 16:48
Оголошено Всеукраїнський конкурс «Кращі практики управління персоналом». Цього року переможців обиратимуть у трьох номінаціях:
18 Жовтня, 2023 р., 16:47
За дорученням Начальника ОВА Сергія Борзова, його Перший заступник Наталя Заболотна взяла участь у форумі Мінветеранів #ЦифраЗахисникам.
18 Жовтня, 2023 р., 16:18
Сьогодні   з квітами та навколішки жителі міста Тульчина проводжали в останню життєву дорогу військовослужбовця Пугачова Олександра Олександровича, як знову чергова трагічна звістка прийшла з фронту в Тульчинську громаду.
18 Жовтня, 2023 р., 14:37
За дорученням  Начальника обласної військової адміністрації Сергія Борзова, його заступник Олександр Піщик зустрівся із в.о. Ладижинського міського голови Олександром Коломійцем та керівництвом Вінницької філії «Газмережі».
18 Жовтня, 2023 р., 14:33
Сьогодні, 18 жовтня, у Європейський день протидії торгівлі людьми, в області відбувся тематичний форум.