23 Жовтня, 2023 р., 16:02
Сьогодні, 23 жовтня 2023 року напередодні роковин загибелі Слюсара Олега Вікторовича на фасаді КЗ "Кукулянської гімназії" Студенянської громади відбулось відкриття пам’ятної дошки.
23 Жовтня, 2023 р., 15:05
Вінниччину з робочим візитом відвідала офіційна делегація Осієчко-Баранської жупанії Республіки Хорватія на чолі з жупаном Іваном Анушичем.
23 Жовтня, 2023 р., 11:24
Війна. Явище жорстоке та страшне. Вона сіє смуту, журбу та печаль, забирає життя, калічить долі людей. Гірко та важко на душі коли за мир, незалежність гине український народ.   Йдуть від нас  кращі з кращих. Нічим не заповнити ці втрати. Жодними словами не утішити рідних і близьких. І одне лише може пом’якшити цю гіркоту  – наша пам’ять, розуміння, що ця жертва була не марна.
23 Жовтня, 2023 р., 10:44
Збірна команда України зі спортивної акробатики, до складу якої увійшли більшість вінничан, продемонструвала високі результати на Чемпіонаті Європи серед юніорів та дорослих.
23 Жовтня, 2023 р., 08:17
У ніч на 23 жовтня 2023 року російські окупаційні війська атакували «шахедами», керованою ракетою Х-59 та безпілотником невстановленого типу.
20 Жовтня, 2023 р., 16:42
Ти далеко. Вже десь в висоті. Добрим воїном будеш у Бога. Вічна слава, юначе, тобі! Жаль, коротка життєва дорога.
20 Жовтня, 2023 р., 16:04
Пекучий біль і гіркий смуток війни чорним крилом знову торкнувся Шпиківської громади. Днями провели в останню життєву дорогу воїна, який повернувся «на щиті» як знову лиха звістка.