10 Жовтня, 2023 р., 10:16
Понад півтора року українці живуть в умовах щоденного стресу: багато болю, багато втрат. Та хоч би які випробування нам випадали, ми проходимо їх гідно та плекаємо в них нашу стійкість. Адже розуміємо, що правда на нашому боці й ми маємо перемогти зло. І це ми можемо зробити лише разом.
10 Жовтня, 2023 р., 09:47
За останній час у закладі оновили гінекологічні кабінети. Відтепер це сучасні кабінети з новим обладнанням та комфортні для жінок. Лікарі проводять усі необхідні обстеження, а також відразу роблять УЗД-діагностику, чого раніше не було.
10 Жовтня, 2023 р., 09:16
Відповідно до затвердженого графіка виїзних прийомів громадян, начальником Тульчинської районної військової адміністрації та його заступниками 11 жовтня 2023 року в адміністративній будівлі Томашпільської селищної ради буде проводитись виїзний прийом громадян. Час прийому з 10.00-12.00 год.
10 Жовтня, 2023 р., 08:25
Всесвітній день психічного здоров’я (World Mental Health Day) або День ментального здоров’я у світі та в Україні відзначається щороку 10 жовтня.
10 Жовтня, 2023 р., 08:20
Командування Повітряних Сил ЗСУ / Air Force Command of UA Armed Forces повідомляє про знищення 27 «ШАХЕДІВ»
09 Жовтня, 2023 р., 15:15
Ми усвідомлюємо ціну свободи. Їй немає ціни. Вона безцінна. Як життя кожного, хто віддає своє життя за Україну.
09 Жовтня, 2023 р., 14:21
Шановний пане Президенте асамблеї і дорога Метте, пані Премʼєр-міністерко Данії!
09 Жовтня, 2023 р., 11:57
Сьогодні, 09 жовтня в с.Журавлівка Тульчинської громади відбудеться мітинг та церемонія поховання військовослужбовця Чепелюка Євгена Анатолійовича, 21 жовтня 1983 року народження.