13 Вересня, 2023 р., 14:15
Начальник ОВА Сергій Борзов вручив капітану медичної служби Тетяні Новіковій медаль «Захиснику Вітчизни».
13 Вересня, 2023 р., 10:54
ФДМУ (Фонд державного майна України) разом з креативною агенцією I AM IDEA  розробили нову комунікаційну стратегію та іміджеву кампанію. Продакшеном кампанії займався TOMIN.
13 Вересня, 2023 р., 10:51
Під час візиту до Подільського регіонального центру онкології Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна привітала від імені Начальника ОВА Сергія Борзова членів новоутвореного органу та подякувала закладу за відкритість та бажання змінюватися.
13 Вересня, 2023 р., 08:42
У вересні цього року стартувала Всеукраїнська інформаційна кампанія «Робота для ВПО: ти потрібен», мета якої – посилити комунікацію між усіма органами влади, які опікуються ВПО, сприяти ефективній інтеграції переселенців у суспільне життя громад, а також стимулювати їх до пошуку роботи.
13 Вересня, 2023 р., 08:41
У ніч на 13 вересня 2023 року російські окупанти атакували Одещину та Сумщину кількома групами ударних БпЛА типу “Shahed-136/131” із трьох напрямків: Приморсько-Ахтарськ, мис Чауда, Курськ.
13 Вересня, 2023 р., 08:36
Нескорена молодь – це вінницьке студентство, яке долучилося до Квесту національної ідентичності в рамках Тижня громадянського суспільства.
12 Вересня, 2023 р., 15:11
Сьогодні, 12 вересня  2023 року в першій половині дня у населених пунктах Холодівка, Михайлівка Тульчинської громади була організована зустріч з родинами Захисників та Захисниць. Під час якої від гуманітарного штабу Вінницької обласної військової адміністрації було роздано 29 наборів.
12 Вересня, 2023 р., 09:41
Відповідно до затвердженого графіка виїзних прийомів громадян начальником Тульчинської районної військової адміністрації та його заступниками в територіальних громадах  у другому  півріччі 2023 року, 13 вересня  2023 року в адміністративній будівлі Крижопільської селищної ради буде проводитись виїзний прийом громадян. Час прийому з 10.00-12.00 год.