07 Вересня, 2023 р., 09:58
«Воїни «невидимого фронту»... без облич та прізвищ…Ви  працюєте непомітно. Але результат вашої роботи наводить жах на ворога і викликає захоплення не лише в українців», - зауважив Сергій Борзов.
07 Вересня, 2023 р., 08:03
Командування Повітряних Сил ЗСУ / Air Force Command of UA Armed Forces повідомляє:
06 Вересня, 2023 р., 15:34
Сьогодні Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна взяла участь у круглому столі «Голос медсестринства».
06 Вересня, 2023 р., 15:18
Сьогодні, 6 вересня 2023 року, на базі Вапнярської селищної ради, відбулось розширене засідання оперативного районного  штабу з головами територіальних громад району, в якому взяли участь заступники начальника районної військової адміністрації Володимир Скалій, Сергій Чепернатий, керівники силового блоку, фахівці з питань цивільного захисту громад. Відкрив та вів засідання очільник району Олександр Гаврилюк.
06 Вересня, 2023 р., 15:17
Сьогодні Верховна Рада України підтримала запропоновану Президентом кандидатуру Рустема Умєрова та проголосувала більшістю голосів (338) за його призначення.
06 Вересня, 2023 р., 14:35
Начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк спільно із своїми заступниками Володимиром Скалієм та Сергієм Чепернатим, за участі Вапнярського селищного голови Олександра Горенюка, 6 вересня 2023 року,  здійснили  виїзний прийом  у Ванярській територіальній громаді.
06 Вересня, 2023 р., 12:47
Якщо у соцмережі ви отримали таке повідомлення, не поспішайте: переконайтеся, чи справді вашому товаришу потрібна фінансова допомога.