08 Вересня, 2023 р., 15:31
В лікарні у м.Дніпро, помер Круглов Олександр Сергійович, 1985 року народження, житель смт.Крижопіль. Через вторгнення агресора, сім’я Круглових змушена була покинути свій дім в Донецькій області. Олександр Сергійович не міг стояти осторонь навали російського окупанта, став на захист Батьківщини.
08 Вересня, 2023 р., 14:30
Відділ економіки, стратегічного та агропромислового розвитку управління правового забезпечення та взаємодії з органами місцевого самоврядування апарату районної військової адміністрації  доводить до вашого відома лист Громадської організації «Міжнародна фундація розвитку» щодо реалізації проєкту «Підтримка енергомодернізації підприємств у воєнний час»  і пропонує вам  взяти участь в конкурсі.
08 Вересня, 2023 р., 12:19
Начальник ОВА Сергій Борзов провів робочу нараду з керівниками районних військових  адміністрацій та їх заступниками. Йшлося про готовність регіону до осінньо-зимового періоду.
08 Вересня, 2023 р., 11:04
В Україні триває інформкампанія Міністерства оборони України «Оновлюй дані у ТЦК». Її головна мета – актуалізувати дані щодо мобілізаційного потенціалу країни та посилити спроможності Збройних сил у відбитті російської агресії проти України.
08 Вересня, 2023 р., 08:12
Командування Повітряних Сил ЗСУ / Air Force Command of UA Armed Forces повідомляє
07 Вересня, 2023 р., 16:41
Нагадуємо, працює гаряча лінія Вінницького обласного центру комплектування та соціальної підтримки.
07 Вересня, 2023 р., 15:53
Сьогодні в області відзначили кращих спортсменів, тренерів та фахівців спортивної галузі Вінниччини з нагоди Дня фізичної культури і спорту.
07 Вересня, 2023 р., 12:54
Наближається День працівників нафтової і нафтопереробної промисловості, який в цьому році відзначатиметься 10 вересня.