09 Серпня, 2023 р., 12:25
Тривають чергові та позачергові сесії у територіальних громадах району. Сьогодні, 09 серпня 2023 року начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк взяв участь у 45 сесії 8 скликання Вапнярської селищної ради.
09 Серпня, 2023 р., 11:22
Вчора, 8 серпня 2023 року відбулась позачергова 36 сесія селищної ради 8 скликання. В роботі якої взяв начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк.
09 Серпня, 2023 р., 11:11
Продовжується робота щодо облаштування окремих частин прикордонних рубежів на території району, які знаходяться на особливому контролі начальника районної військової адміністрації.
09 Серпня, 2023 р., 10:57
Україна прагне якнайшвидшого закінчення війни, і допомога світової спільноти має бути спрямована саме на це, заявила перша леді Олена Зеленська у відеоінтерв’ю британському виданню The Independent.
09 Серпня, 2023 р., 10:56
Нагадуємо, що пілотний проєкт триває у Вінницькій, Дніпропетровській, Львівській та Миколаївській областях. Прийом заяв на конкурсний відбір кандидатів на посади помічників ветерана відбувається через інформаційний портал Е-ветеран ( https://eveteran.gov.ua ).
09 Серпня, 2023 р., 10:53
На Вінниччині відбулося засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення.
09 Серпня, 2023 р., 08:43
The total combat losses of the enemy from 24.02.22 to 09.08.23 were approximately:
08 Серпня, 2023 р., 17:54
Понад півтора року українці спільно намагаються захистити нашу державу. Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, організації громадянського суспільства і бізнес разом наближають перемогу щодня.
08 Серпня, 2023 р., 17:51
Відділ економіки, стратегічного та агропромислового розвитку управління правового забезпечення та взаємодії з органами місцевого самоврядування апарату районної військової адміністрації  інформує, що Навчальний центр підприємництва та інновацій в Україні  Startup Ukraine спільно з Міжнародною організацією з міграції за фінансування Уряду Німеччини за підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Банк розвитку KfW розпочинає безкоштовну навчальну програму для підтримки підприємців мікро- та малого бізнесу, а також для тих хто тільки думає про відкриття власної справи на тему: «Як створювати та розвивати бізнес в Україні?».