04 Серпня, 2023 р., 16:24
Головне управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області інформує, що з метою створення в умовах воєнного стану ефективної системи забезпечення цінової стабільності та стримування інфляційних процесів на ринку продовольства, Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 19.06.2023 р. №650.
04 Серпня, 2023 р., 16:23
4 серпня на Вінниччині, як і по всій Україні, відбулась процедура спецпогашення та введення в обіг поштової марки «Винищувачі зла». Марка присвячена бойовим літакам-винищувачам F-16.
04 Серпня, 2023 р., 12:34
Триває процес підготовки учасників експериментального проєкту Мінветеранів із запровадження в Україні інституту помічника ветерана. Наразі у Вінницькій області формуються перші дві навчальні групи кандидатів у помічники, які за кілька днів розпочнуть навчання у Центрах ветеранського розвитку, роботу яких уже запущено.
04 Серпня, 2023 р., 11:33
Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна провела засідання Координаційного центру з реалізації Всеукраїнської програми ментального здоров’я, ініційованої Оленою Зеленською.
04 Серпня, 2023 р., 10:22
Триває повномасштабне вторгнення російської федерації в Україні. Наші захисники обороняють рідну Батьківщину, даючи відсіч агресору. Вони є гордістю і міццю нашої країни. Тому підтримка оборонців та їх сімей є пріоритетним завданням. Адже родини військових – це ті жителі району, які мають відчувати увагу з боку органів державної влади, місцевого самоврядування та односельчан.
04 Серпня, 2023 р., 09:46
Як повідомив Начальник ОВА Сергій Борзов, бригади з Вінниччини там працюють вже три тижні.
04 Серпня, 2023 р., 08:18
Ветеранів війни щодня стає все більше. На них чекає адаптація до цивільного мирного життя, вирішення багатьох питань з працевлаштування, реабілітації, оформлення пільг тощо.
04 Серпня, 2023 р., 08:18
особового складу / personnel ‒ близько/ about 248490 (+640) осіб ліквідовано / persons were liquidated,