01 Серпня, 2023 р., 14:41
Відповідно до затвердженого графіка виїзних прийомів громадян начальником та заступниками начальника Тульчинської районної військової адміністрації в територіальних громадах  у другому  півріччі 2023 року, 02 серпня  2023 року в адміністративній будівлі Брацлавської селищної ради буде проводитись виїзний прийом громадян. Час прийому з 10.00-12.00 год.
01 Серпня, 2023 р., 10:52
Відділ економіки, стратегічного та агропромислового розвитку управління правового забезпечення та взаємодії з органами місцевого самоврядування апарату районної військової адміністрації інформує, що національне машинобудівне підприємство України ТОВ МАШЗАВОД «ТЕХНІКА» серійно та згідно ТУ виготовляє сертифіковані мобільні дизельні насосні станції типу СНВ з високим ступенем локалізації, що можуть використовуватись для аварійного відкачування великих об’ємів рідин, або подачі питної води в населені пункти, поливу та зрошування сільськогосподарських земель та лісових угідь.
01 Серпня, 2023 р., 10:11
Як повідомила Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна, загальна сума розподіленої субвенції склала 8 205 900 гривень.
01 Серпня, 2023 р., 10:09
Днями, перебуваючи з робочим візитом на Миколаївщині, Президент України Володимир Зеленський завітав до  хірургічного відділення лікарні де поспілкувався з дітьми, які лікуються після мінно-вибухових травм, яких вони зазнали під час обстрілів регіону.
01 Серпня, 2023 р., 08:45
Як повідомив Начальник ОВА Сергій Борзов, до мережі увійшли 94 заклади: 60 надавачів первинної медичної допомоги, 7 надкластерних, 7 кластерних, 19 загальних та 1 екстреної та невідкладної допомоги.
01 Серпня, 2023 р., 08:44
особового складу / personnel ‒ близько/ about 246690 (+500) осіб ліквідовано / persons were liquidated,
31 Липня, 2023 р., 14:11
Департамент соціальної та молодіжної політики ОВА продовжує системно працювати у напрямку підтримки родин ветеранів війни і членів загиблих Захисників України.
31 Липня, 2023 р., 11:31
«Подивися хто загинув у ДТП. Я думаю, ви його знаєте, так шкода…» - фішингова схема шахрайства у Facebook.