26 Липня, 2023 р., 16:06
26 липня  2023 року на базі  ДУ Крижопільський виправний центр (№113), відбулось виїзне засідання Спостережної комісії Тульчинської районної військової адміністрації. В роботі якої взяли участь начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк.
26 Липня, 2023 р., 15:42
Сьогодні, 26 липня 2023 року, начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк, разом із жителями громади провів в останню життєву дорогу старшого сержанта поліції Смоляка Сергія Івановича, який повернувся «на щиті». Присутні вшанували світлу пам’ять Загиблого, який віддав життя за незалежність Батьківщини, прийнявши свій останній бій 24 липня 2023 року, біля населеного пункту Кліщіївка Бахмутського району Донецької області.
26 Липня, 2023 р., 11:46
На черзі проєкт Міністерства цифрової трансформації України «Індекс цифрової трансформації громад України».
26 Липня, 2023 р., 10:29
Україна після перемоги стане країною, в якій особливої уваги та турботи потребуватимуть щонайменше 1,5 мільйона наших співгромадян, які здобули досвіду бойових дій. Очевидно, що так само у фокусі спеціальної пріоритетної опіки держави перебуватимуть і члени сімей таких ветеранів та сімей загиблих воїнів, а це додатково – іще кілька мільйонів людей.
26 Липня, 2023 р., 08:08
особового складу / personnel ‒ близько/ about 243680 (+460) осіб ліквідовано / persons were liquidated,
25 Липня, 2023 р., 18:25
Страшна та жорстока війна забрала життя Ведельського Юрія Леонідовича,  17 листопада 2000 року народження, жителя с.Бугаків Брацлавської територіальної громади.
25 Липня, 2023 р., 16:42
25 липня на Вінниччині підписали Меморандум про співробітництво між обласною військовою адміністрацією, обласною Радою, Громадською спілкою «Пожежні - рятувальники України» та ГУ ДСНС України у Вінницькій області.
25 Липня, 2023 р., 16:05
Трагічні новини линуть до Тульчинської громади.  Важкою і дорогою ціною дається свобода та незалежність нашій державі. Стримуючи та даючи відсіч ворогу гинути наші оборонці. Сильні, мужні, вольові.