24 Липня, 2023 р., 08:06
особового складу / personnel ‒ близько/ about 242620 (+660) осіб ліквідовано / persons were liquidated,
21 Липня, 2023 р., 15:22
Сьогодні Начальник ОВА Сергій Борзов вручив відзнаки Міністерства молоді та спорту України футбольному клубу "ЯСКО" та відзначив команди переможців Спартакіади державних службовців.
21 Липня, 2023 р., 15:21
Сьогодні, 21 липня 2023 року відбулось розширене засідання оперативного районного  штабу з головами територіальних громад, в якому взяли участь керівники силового блоку району, члени оперативного штабу. Відкрив та вів засідання очільник району Олександр Гаврилюк.
21 Липня, 2023 р., 15:11
В Україні триває процес конкурсного відбору кандидатів на участь у пілотному проєкті із започаткування інституту помічника ветерана. Вже подано більше 220 заяв бажаючих долучитися до цієї ініціативи ветеранського відомства, що у форматі експерименту триватиме до кінця року у чотирьох регіонах держави.
21 Липня, 2023 р., 15:10
Кожна гривня і кожна копійка, яку громадяни України платять у бюджет, держава направляє на зарплати військових, на техніку, зброю, дрони, боєприпаси та інше забезпечення армії. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Уряду 21 липня.
21 Липня, 2023 р., 10:33
1 липня Уряд прийняв постанову «Деякі питання підтримки внутрішньо переміщених осіб», яка вносить зміни до порядку призначення виплат на проживання для ВПО.
21 Липня, 2023 р., 08:08
особового складу / personnel ‒ близько/ about 240690 (+680) осіб ліквідовано / persons were liquidated,