24 Травня, 2023 р., 08:14
Слава Україні! Розпочалася чотириста п’ятдесята п’ята доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України.
24 Травня, 2023 р., 08:00
24 травня світ відзначає День слов'янської писемності і культури та вшановується пам’ять святих рівноапостольних Кирила й Мефодія.
23 Травня, 2023 р., 16:53
23 травня під головуванням Начальника ОВА Сергія Борзова відбулась нарада щодо проведення в області національного мультипредметного тесту.
23 Травня, 2023 р., 16:24
«Мій рідний край, я тут народився» під таким гаслом 23 травня 2023 року   відбулось відкриття персональної виставки живопису нашого земляка, Заслуженого художника України Григорія Івановича Зорика.
23 Травня, 2023 р., 14:36
Через повномасштабну війну, розв'язану російською федерацією, частина українців, на жаль, змушені були виїхати за кордон. За понад рік активних бойових дій Мінсоцполітики у взаємодії з іншими установами та міністерствами забезпечило створення та функціонування низки цифрових інструментів, які дозволяють оформити ту чи іншу соціальну виплату онлайн або дистанційно відмовитись від неї.
23 Травня, 2023 р., 14:35
Повертаючись із закордонного візиту, Президент Володимир Зеленський з нагоди Дня морської піхоти відвідав передові позиції Збройних Сил України у смузі оборони Вугледар – Мар’їнка в Донецькій області.
23 Травня, 2023 р., 11:16
В бою за Батьківщину поліг Бровко  Юрій Миколайович, 07 листопада 1967 року народження, житель смт Брацлав. Як справжній чоловік він пішов захищати Україну, рідну домівку, свою  родину від ворога. Але на війні його огорнула його долю своїм чорним крилом безжальна смерть.
23 Травня, 2023 р., 10:35
23 травня 2023 року відбулося засідання Комісії з питань захисту прав дитини за головуванням заступника начальника Тульчинської районної військової адміністрації Сергія Чепернатого.