31 Січня, 2023 р., 08:24
Три вінничанина - «Майстер», «Хан» і «Лев» - відзначені нагородами Головнокомандувача ЗСУ.
31 Січня, 2023 р., 08:23
За словами Начальника ОВА Сергія Борзова, наразі вдалося відновити теплопостачання у Ладижині.
30 Січня, 2023 р., 12:34
Що більше оборонної підтримки наші герої на фронті отримають від світу, то швидше закінчиться агресія Росії та надійнішими будуть гарантії безпеки для України й усіх наших партнерів після війни.
30 Січня, 2023 р., 12:13
Конкурс проводить фестиваль Книжковий Арсенал у співпраці з Goethe-Institut Ukraine та за підтримки Франкфуртського книжкового ярмарку й фонду Buchkunst. Довідник – серед призерів у номінації «Утилітарна книга», у подальшому він представлятиме український книжковий дизайн у міжнародному змаганні найкрасивіших книг світу.
30 Січня, 2023 р., 08:46
особового складу / personnel ‒ близько/ about 126650 (+490) осіб ліквідовано / persons were liquidated,
29 Січня, 2023 р., 15:13
Сьогодні, живим коридором зі сльозами,  квітами  та навколішки жителі Крижопільської громади зустрічають кортеж  із тілом померлого земляка. Ще одна душа воїна відлетіла у небесну височінь і поповнила Небесне військо.
29 Січня, 2023 р., 08:25
29 січня в Україні відзначають річницю бою під Крутами, який для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність, прикладом для сучасних захисників України, як успішно боротися проти численного ворога.