28 Січня, 2023 р., 15:41
Знову трагічна звістка прийшла у Тульчинську громаду – жорстока війна забрала ще одне молоде життя. Ще одна душа воїна відлетіла у небесну височінь і поповнила Небесне військо. Янголом неба став Лисенко Микола Миколайович, 3 липня 1986 року народження, житель смт.Кирнасівка.
27 Січня, 2023 р., 19:27
На численні звернення військовозобов’язаних, військовослужбовців Збройних Сил України, членів їх родин щодо процедури оскарження рішень військово-лікарської комісії щодо придатності/непридатності або обмеженої придатності осіб до військової служби, сектор «Тульчинське бюро правової допомоги» повідомляє наступне:
27 Січня, 2023 р., 15:34
За підтримки Уряду Республіки Польща, а також за сприяння Міністерства цифрової трансформації України, Вінниччина отримала першу партію терміналів супутникового зв’язку Starlink.
27 Січня, 2023 р., 12:11
Вже минув майже рік з моменту повномасштабного вторгнення РФ і люди в Україні та поза її межами зробили стільки неймовірного для допомоги одне одному, що, по-перше, це точно додає віри і сил для Перемоги України, а, по-друге, дуже важливо зафіксувати цей важливий досвід.
27 Січня, 2023 р., 12:09
Сьогодні, як і завжди, Україна вшановує пам’ять мільйонів жертв Голокосту.
27 Січня, 2023 р., 12:09
27 січня Начальник ОВА Сергій Борзов взяв участь у засіданні чергової 36 сесії обласної Ради.