12 Квітня, 2024 р., 19:49
Сьогодні, 12 квітня 2024 року під головуванням Володимира Зеленського  відбулось засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.
12 Квітня, 2024 р., 16:01
В умовах війни обласна військова адміністрація разом з міжнародними партнерами, волонтерами, бізнесом активно долучається до підтримки армії.
12 Квітня, 2024 р., 16:01
Сьогодні в області презентували проєкт «Родина для кожної дитини: розвиток сімейного патронату».
12 Квітня, 2024 р., 11:30
Минулого місяця відбулось багато важливих та цікавих подій, що мали на меті продовжити розбудову сфери ментального здоров’я в України.
12 Квітня, 2024 р., 11:17
Волонтерство — це добровільна безоплатна суспільно корисна діяльність, спрямована на вирішення або пом’якшення соціальних проблем. Волонтери вкладають свій час, зусилля й талант для того, аби зробити світ кращим.
12 Квітня, 2024 р., 09:40
Саме цього року потрібно сконцентрувати весь спільний потенціал на тому, щоб захистити і Україну, і незалежність кожного народу, який межує з Росією. Про це Президент Володимир Зеленський заявив під час пресконференції за підсумками саміту Ініціативи трьох морів.
11 Квітня, 2024 р., 16:50
У Вільнюсі Президент України Володимир Зеленський і Президент Латвії Едгарс Рінкевичс підписали Угоду про співробітництво у сфері безпеки та довгострокову підтримку.
11 Квітня, 2024 р., 16:40
З 2014 року пані Олеся з позивним «Карамелька» навчала українських бійців тактичній медицині. Згодом усвідомила, що вміє достатньо, аби рятувати життя безпосередньо на фронті. З війни вона поверталася двічі — у часи АТО і вже повномасштабної, але до цивільного життя повертається досі — каже, губиться серед людей, а ще часто не спить уночі, бо кличуть поранені.