11 Квітня, 2024 р., 08:19
Ми, українці, такі сильні. Вночі обстріли, вдень робота. Потім — стрічка новин та вечеря з родиною. Навіть з’явилася нова приказка: «Тривога в місті — не причина перенесення дедлайнів». І так вже понад 2 роки.
11 Квітня, 2024 р., 08:19
Технічна підтримка рятувальників – завжди на часі, а особливо в умовах війни.
10 Квітня, 2024 р., 17:00
Зустрічі з громадянами є ефективним інструментом задля вирішення повсякденних питань життєдіяльності та надання консультативної допомоги населенню.
10 Квітня, 2024 р., 16:22
Invictus Games (Ігри Нескорених) – це найбільший у світі міжнародний захід для ветеранів та військовослужбовців, які отримали поранення, травми або захворювання, виконуючи свої службові обов’язки. Ігри засновані у 2014 році принцом Гаррі, Герцогом Сассекським.
10 Квітня, 2024 р., 15:58
Вінниччина вкотре долучається до евакуації людей з інвалідністю та осіб похилого віку, які потребують постійного стороннього догляду. Це люди з областей України, де ведуться активні бойові дії.
10 Квітня, 2024 р., 12:20
Діти мають харчуватися якісно і безпечно!
10 Квітня, 2024 р., 10:28
Плачуть всі: і дорослі, й малі, Туга й жаль нам серця розриває. Горе нам, горе нашій землі! Війна кращих синів забирає.
10 Квітня, 2024 р., 10:26
Український ветеранський фонд оголошує прийом заявок на участь у програмі з навчання та працевлаштування “Разом” – унікальному проєкті для ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин, який реалізує НЕК "Укренерго" - NPC Ukrenergo спільно з Український ветеранський фонд за підтримки Lobby X, Veteran Hub та Israel Trauma Coalition in UA.