23 Червня, 2021 р., 09:12
Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем державної служби.
22 Червня, 2021 р., 16:55
Президент Володимир Зеленський представив загальнонаціональну програму «Здорова Україна», що спрямована на всі вікові категорії та групи населення і має на меті збільшення тривалості життя українців. Презентація відбулася в межах Всеукраїнського форуму «Україна 30. Здорова Україна».
22 Червня, 2021 р., 16:54
22 червня 2021 року відбулась чергова 13 сесія Студенянської сільської ради 8 скликання в роботі якої взяв участь голова райдержадміністрації Олександр Гаврилюк.
22 Червня, 2021 р., 16:42
У рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво», продовжується ремонт 17,387 км ділянки автомобільної дороги загального користування місцевого значення О-02-06-02 Браїлів-Гнівань км 6+887 – км 17+387.
22 Червня, 2021 р., 15:47
Сьогодні, в День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни заступники голови райдержадміністрації Володимир Скалій, Сергій Чепернатий спільно з керівником апарату райдержадміністрації Тетяною Найдою поклали квіти до  підніжжя меморіального комплексу «Борцям за незалежність України», Меморіалу Слави, братської могили загиблих воїнів Другої світової війни та в парк «Пам’ять» , хвилиною навчання вшанували пам’ять всіх тих, хто віддав життя за Україну.
22 Червня, 2021 р., 14:28
«Щедрик» просто неба виконуватимуть кращі хорові колективи області. Адже саме тут, на Поділлі, народжена мелодія «Щедрика» показала світу культурну зрілість України. Її назвуть першим проектом культурної дипломатії в історії модерної України.