18 Червня, 2021 р., 14:05
Сьогодні, в Крижопільській територіальній громаді в День  дільничного офіцера поліції, урочисто відкрито поліцейську станцію. В урочистих заходах взяли участь заступник голови райдержадміністрації Володимир Скалій, заступник начальника Тульчинського районного відділу поліції ГУНП у Вінницькій області, підполковник поліції Сергій Капелюшний, Крижопільський селищний голова Володимир Васильшин, громадськість селища, особовий склад поліції.
18 Червня, 2021 р., 12:56
Конкурсна комісія затвердила відібрані об’єкти комунальної власності у сфері дорожнього господарства та визначено проєкти з реконструкції та капітального ремонту для фінансування у 2021 році за рахунок коштів державного дорожнього фонду та співфінансування з місцевих бюджетів.
18 Червня, 2021 р., 12:32
Сьогодні, 18.06.2021 року перебуваючи з робочим візитом в громаді, голова райдержадміністрації Олександр Гаврилюк взяв участь в 9 сесії Городківської сільської ради 8 скликання.
18 Червня, 2021 р., 11:23
Через декілька днів всі жителі України відзначатимуть Зелені свята, тому вже  традиційно  у нашому районі, проходять заходи з прибирання та благоустрою.
18 Червня, 2021 р., 10:30
16 червня, проведено засідання конкурсної комісії з питань відбору об’єктів комунальної власності у сфері дорожнього господарства та визначено проєкти з реконструкції і капітального ремонту для фінансування у 2021 році за рахунок коштів державного дорожнього фонду та співфінансування з  місцевих бюджетів.
18 Червня, 2021 р., 10:26
81 713 людини щеплено проти COVID-19 за добу 17 червня 2021 року. Одну дозу отримали 57 970 людей, повністю імунізовані - 23 743 людини.
18 Червня, 2021 р., 09:08
17 червня 2021 року заступник начальника управління соціального захисту населення Тульчинської районної державної адміністрації Бурдо Ольга Олександрівна, начальник відділу соціальної підтримки пільгових категорій громадян та осіб з інвалідністю №1 м. Тульчин Сотоцька Альона Сергіївна та начальник відділу по роботі з персоналом та з юридичних питань Корчак Василь Васильович здійснили робочу поїздку до Томашпільської територіальної громади.
17 Червня, 2021 р., 16:40
Із кожним роком усе більше мисливців віддають перевагу цьому виду полювання. Індивідуальне полювання на самців козулі переважно проводиться заради добування красивого трофею. Полювання відбувається індивідуально, з мисливської вежі, абсолютно без шуму, без участі нагоничів, тому не завдає турботи і не полохає інших тварин.
17 Червня, 2021 р., 16:31
Вінницький державний педагогічний університет ім..М.Коцюбинського спільно з ДНУ «Інститут інформатизації, безпеки і права Національної академії Правових наук України», Департаментом кіберполіції Національної поліції України, Міжрегіональним Управлінням НАДС у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях, Центрально-Західним міжрегіональним управлінням Мінюсту України, 17 червня  2021 року організували засідання круглого столу на тему: «Інформаційне, правове та управлінське забезпечення інноваційного розвитку регіону».
17 Червня, 2021 р., 12:50
Я зламав логіку кабінетної влади – пішов до людей!