10 Червня, 2021 р., 12:43
Перебуваючи  з робочим візитом в територіальних громадах району, голова райдержадміністрації Олександр Гаврилюк та заступник голови райдержадміністрації Володимир Скалій 09-10 червня 2021 року відвідали Томашпільську, Вапнярську, Крижопільську, Піщанську селищні ради та Студенянську сільську раду, а також пункт пропуску «Болган», де мали зустрічі з військовими комісарами РТЦК та СП, прикордонниками, селищними та сільським  головами.
10 Червня, 2021 р., 11:48
Одну дозу отримали 36 498 людей, повністю імунізовані - 19 075 людей.
10 Червня, 2021 р., 11:46
Міжнародне свідоцтво про вакцинацію,не є "ковідним" паспортом -МОЗ України
10 Червня, 2021 р., 11:42
Під час робочої поїздки на Донеччину Президент України Володимир Зеленський відвідав передній край оборони, де останнім часом відбуваються ворожі обстріли.
10 Червня, 2021 р., 11:35
До об’єктів малої приватизації належать підприємства та майно, вартість яких не перевищує 250 млн. грн. Такі об’єкти продаються виключно через електронну торгову систему.
10 Червня, 2021 р., 11:34
10 червня 2021 року за участю заступника голови районної державної адміністрації Михайла Мурги, головного спеціаліста відділу юридичного забезпечення та супроводу діяльності органів місцевого самоврядування управління правого забезпечення та взаємодії з органами місцевого самоврядування апарату райдержадміністрації, секретаря спостережної комісії райдержадміністрації   Олени Бондарчук, відбулося онлайн-засідання обласної спостережної комісії за головуванням першого заступника Голови обласної державної адміністрації, голови обласної спостережної комісії Наталі Заболотної.
09 Червня, 2021 р., 16:44
9 червня, начальник управління соціального захисту населення Тульчинської районної державної адміністрації Микола Богач, провів семінар-нараду з представниками Піщанської територіальної громади, Студенянської територіальної громади та їх старостатів.
09 Червня, 2021 р., 12:36
08 червня 2021 року голова райдержадміністрації Олександр Гаврилюк спільно із заступником голови райдержадміністрації Володимиром Скалієм відвідали  КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Піщанської селищної ради, де зустрілись з головним лікарем Катериною Степуленко та оглянули як тривають ремонтні роботи в закладі.
09 Червня, 2021 р., 11:33
Відділ стратегічного розвитку, економіки та агропромислового розвитку управління правового забезпечення та взаємодії з органами місцевого самоврядування апарату райдержадміністрації інформує, що з 10 червня 2021 року набирає чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обліку трудової діяльності працівника в електронній формі» від 05.02.2021 р. № 1217-IX (далі - Закон № 1217).