02 Червня, 2021 р., 14:43
З  нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей, службою у справах дітей райдержадміністрації, Тульчинським районним сектором ГУ ДСНС України у Вінницькій області та Тульчинським районним відділом поліції Головного управління Національної поліції у Вінницькій області, було організовано бійцівський спортивний турнір на базі клубу бойових мистецтв "Гепард".
02 Червня, 2021 р., 14:31
2 червня 2021 року за ініціативи громадської організації «Автомайдан «Вінниччина» за підтримки Вінницької обласної державної адміністрації відбулося засідання круглого столу  на тему «Досвід децентралізації  та реформа освіти в Польщі» за участю екс-віце-міністра національної освіти у Польщі Кшиштофа Становскі в режимі онлайн-конференції.
02 Червня, 2021 р., 12:57
На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 28.12.20 року № 1659-р «Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту на 2021 рік» та рішення ради оборони Вінницької області від 27.04.2021 року, затвердженого розпорядженням Голови облдержадміністрації Сергієм Борзовим від 11 травня 2021 року, сьогодні, 02 червня  було здійснено перевірку щодо стану оборонної роботи та виконання заходів цивільного захисту, які здійснюються відповідно до «Плану підготовки до комплексної перевірки районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Вінницької області.
02 Червня, 2021 р., 12:09
Премія у розмірі 20 тис. грн присуджується щороку авторам нових оригінальних публіцистичних творів у галузі журналістики, що сприяють утвердженню історичної пам'яті народу, його національної свідомості та самобутності, опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше як за півроку до їх висунення на здобуття премії.
02 Червня, 2021 р., 10:33
Чи має бути освіта однаковою для всіх? Чи необхідно її адаптовувати під потреби кожної суспільної групи, використовуючи  різні інструменти?
02 Червня, 2021 р., 10:29
За минулу добу в Україні проти COVID-19 було щеплено 18884 особи. З них вакциновано першою дозою – 15858 людей, завершили вакцинацію (отримали дві дози) –  3026 осіб.
02 Червня, 2021 р., 09:36
ФДМУ у Вінницькій області інформує про продаж об’єктів малої приватизації, зокрема, йдеться про окреме майно Мартинівського місця провадження діяльності та зберігання спирту
02 Червня, 2021 р., 09:35
Шановні громадяни! 03 червня 2021 року з 13.55 буде проведена перевірка готовності  територіальної та місцевих систем централізованого  оповіщення, спеціальних, локальних та об’єктових систем  оповіщення  з  практичним  запуском  сирен  і  подачею сигналу «УВАГА ВСІМ».
02 Червня, 2021 р., 09:34
Державні службовці відтепер можуть дізнатися власний рівень цифрової грамотності. Після складання національного тесту на цифрову грамотність для держслужбовців кожен отримає електронний сертифікат і зможе вдосконалити саме ті цифрові навички, які «провисають».