09 Червня, 2021 р., 11:28
Прийняття нової редакції Закону «Про місцеві державні адміністрації», що наразі готується до другого читання у Парламенті – важливий крок для просування реформи децентралізації. Про це Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов заявив під час виступу на Конгресі місцевих і регіональних влад у місті Дніпро, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського. Очільник Мінрегіону звернувся до народних депутатів із проханням розглянути відповідний законопроект найближчим часом.
09 Червня, 2021 р., 11:15
За минулу добу в Україні проти COVID-19 було щеплено 53 161 особу. З них вакциновано першою дозою – 43 925 людей, завершили вакцинацію (отримали дві дози) –  9 236 осіб.
08 Червня, 2021 р., 15:50
Заступник голови районної державної адміністрації Сергій Чепернатий провів робочу зустріч з директором Тульчинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою Вінницької обласної ради Миколою Хлівнюком та тренерським складом ДЮСШ ліцею.
08 Червня, 2021 р., 13:53
На онлайн-платформі кожен громадянин може безкоштовно опанувати цифрові навички за новим сучасним форматом - освітні серіали. Наразі на платформі доступний онлайн-курс "Тренінг для тренерів".
08 Червня, 2021 р., 13:52
Заступник голови Офісу президента, координатор програми президента Володимира Зеленського "Велике будівництво" Кирило Тимошенко розповів в інтерв'ю для "Фактів", що при будівництві доріг особливу увагу тепер приділяють незалежному контролю. Для контролю якості, крім тендерів на будівництво і ремонт доріг, розігрують окремий тендер на технагляд.
08 Червня, 2021 р., 10:20
За минулу добу в Україні проти COVID-19 було щеплено 48 161 особу. З них вакциновано першою дозою – 43 137 людей, завершили вакцинацію (отримали дві дози) –  5 024 особи.
07 Червня, 2021 р., 15:53
Президент Володимир Зеленський під час виступу на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Екологія» підписав указ про старт проекту «Зелена країна».