07 Червня, 2021 р., 15:49
З 7 по 18 червня 2021 року відбудеться он-лайн навчання, яке організував Вінницький регіональний центр підвищення кваліфікації,  за спеціальною професійною (сертифікатною) програмою для державних службовців категорії «Б» та «В» Департаменту гуманітарної політики обласної державної адміністрації, райдержадміністрацій та посадових осіб з гуманітарних питань у Вінницькій області та державних службовців категорії «Б» та «В» Департаменту соціальної та молодіжної політики обласної державної адміністрації, райдержадміністрацій та посадових осіб органів соціального захисту населення у Вінницькій області.
07 Червня, 2021 р., 15:47
Сьогодні, 07 червня 2021 року відбулась розширена апаратна нарада за участю заступників голови райдержадміністрації Володимира Скалія, Сергія Чепернатого, керівника апарату райдержадміністрації Тетяни Найди, начальників: управлінь, відділів, служб райдержадміністрації, головних спеціалістів апарату райдержадміністрації, керівників управлінь, відділів та служб району.
07 Червня, 2021 р., 11:38
Президент Володимир Зеленський під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Екологія» підписав Закон «Про обмеження обігу пластикових пакетів на території України», який Верховна Рада ухвалила 1 червня.
07 Червня, 2021 р., 07:37
Глобальні зміни клімату - виклик для усього людства, усіх країн, урядів, громадян.
06 Червня, 2021 р., 11:12
Широ вітаю вас із професійним святом – Днем журналіста!
06 Червня, 2021 р., 11:02
Щиро вітаю з професійним святом – Днем працівників водного господарства.
05 Червня, 2021 р., 08:02
5 червня – відзначають Всесвітній день охорони довкілля. Це також професійне свято всіх екологів світу.
04 Червня, 2021 р., 19:17
Сьогодні, в Тульчинському краєзнавчому музеї була презентована виставка картин Катерини Безуглої. На захід завітало чимало поціновувачів мистецтва, художники, прихильники творчості майстрині.
04 Червня, 2021 р., 16:34
4 червня 2021 року в рамках проєкту  EU4Skills  для представників аналітичних груп відбувся вебінар щодо організації опитувань педагогічних працівників, учнів та випускників. У вебінарі взяли участь фахівці Тульчинської районної філії Вінницького ОЦЗ з питань професійного навчання Людмила Ярошенко та з питань профорієнтації Тетяна Ференець.