28 Травня, 2021 р., 14:53
До уваги учасників Конкурсу! Конкурс проводиться відповідно до наказу Мінрегіону № 118 від 19.05.2021, яким затверджено оновлену форму заявки. Організатор просить органи місцевого самоврядування дотримуватися саме такого формату підготовки практик до участі в Конкурсі. Партнером Мінрегіону з проведення Конкурсу є Програма Ради Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації  в Україні»
28 Травня, 2021 р., 12:23
28 травня 2021 року відбулась спільна онлайн – нарада з посадовими особами районних державних адміністрацій Вінницької та Житомирської областей щодо передачі реєстраційних справ. Нарада проводилась Центрально-Західним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м.Хмельницький), в якій взяли  участь заступник голови районної державної адміністрації Володимир Скалій, начальник відділу стратегічного розвитку, економіки та агропромислового розвитку управління правового забезпечення та взаємодії з органами місцевого самоврядування апарату районної державної адміністрації Людмила Квачук.
28 Травня, 2021 р., 12:18
Перебуваючи з робочим візитом на території Крижопільської громади, голова райдержадміністрації Олександр Гаврилюк, 27.05.2021 року зустрівся з головою селищної ради Володимиром Василишиним, заступником селищного голови  Валентиною Чабанюк та секретарем селищної ради Ігорем Васильшиним де спільно з головою РСП Володимиром Котюжанським,  директором кооперативного ринку Василем Котюжанським  та начальником Крижопільського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області Аллою Хащевацькою обговорили належне функціонування ринків в смт.Крижопіль, у зв’язку із чисельними зверненнями громадян громади.
28 Травня, 2021 р., 11:35
Сьогодні Жмеринська ЦРЛ отримала 10 багатофункціональних ліжок з електроприводом, матраци, засоби реабілітації, дезінфікуючі засоби, перев’язувальні та допоміжні медичні матеріали. Медичний заклад відвідала народна депутатка України Ірина Борзова.
28 Травня, 2021 р., 11:11
За минулу добу в Україні проти COVID-19 було щеплено 16293 особи. З них вакциновано першою дозою – 6883 людини, завершили вакцинацію (отримали дві дози) –  9410 осіб.
28 Травня, 2021 р., 11:09
27 травня 2021 року відбувся круглий стіл на тему: «Соціальний захист ветеранів в умовах соціально-економічної нестабільності, адміністративно-територіальної реформи та пандемії  COVID-19».
27 Травня, 2021 р., 14:21
26 травня 2021 року під головуванням голови райдержадміністрації Олександра Гаврилюка, відбулось позачергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.
27 Травня, 2021 р., 12:25
Поезія у серці не мовчить, Бо світ здригається шалений … Він мчить експресом, без упину мчить, Коли – навстріч, коли – повз мене.
27 Травня, 2021 р., 12:00
Щороку Вінницька область виробляє більше 2 711,2 тисяч тонн відходів усіх типів (за підсумками 2019 року): не лише побутових, але й небезпечних, промислових, електрообладнання, відходів упаковки, медичних чи сільського господарства. На переробку потрапляє менше відсотка, решта осідає на полігонах та стихійних сміттєзвалищах. Їх в області – 741, і більшість не відповідає санітарно-екологічним нормам!
27 Травня, 2021 р., 11:48
Наприкінці 2020 року завершили ремонт ділянки автомобільної дороги загального користування місцевого значення О-02-06-02 Браїлів-Гнівань, протяжністю майже 7 кілометрів.