25 Травня, 2021 р., 08:47
Перша леді України Олена Зеленська взяла участь у презентації Плану заходів з реформування системи шкільного харчування та представленні оновленого меню.
24 Травня, 2021 р., 16:24
Про навчальний процес в умовах пандемії та про розвиток галузі освіти на Вінниччині розповіла перший заступник Голови ОДА Наталя Заболотна під час телеінтерв’ю в на ТРК «Вінниччина».
24 Травня, 2021 р., 16:00
Президент Володимир Зеленський під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Земля» підписав Закон «Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин» № 1423-IX (законопроект № 2194), який Верховна Рада ухвалила 28 квітня.
24 Травня, 2021 р., 15:59
Сьогодні, 24 травня 2021 року відбулась апаратна нарада за участю заступників голови райдержадміністрації Володимира Скалія та Михайла Мурги, керівника апарату райдержадміністрації Тетяни Найди, начальників: управлінь, відділів, служб райдержадміністрації, головних спеціалістів апарату райдержадміністрації. Відкрив та вів нараду голова райдержадміністрації Олександр Гаврилюк.
24 Травня, 2021 р., 15:06
В Україні за час дії заборони на продаж землі сільськогосподарського призначення було незаконно присвоєно близько 5 млн га державних угідь, а всередині країни утворився тіньовий ринок обігу землі без сплати податків, офіційного працевлаштування та соціальних гарантій для людей. Про це заявив Президент Володимир Зеленський під час виступу на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Земля».
24 Травня, 2021 р., 14:52
24 травня 2021 року заступник начальника управління соціального захисту населення Тульчинської райдержадміністрації, Дерев’янчук Лариса Олександрівна провела  чергову робочу зустріч з представниками фронт офісу Городківської територіальної громади.
24 Травня, 2021 р., 14:50
В рамках програми Президента України «Велике будівництво» в області продовжується капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О-02-04-08 Гайсин-Теплик на ділянках: км 0+800 – км 7+933, в межах м.Гайсин – с.Кущинці та км 7+933 – 17+860, (Кущинці – Кіблич). Загальна протяжність дороги - 29,6 км. Ширина проїзної частини – від 5 до 7 метрів. Ділянка м.Гайсин – с.Кущинці - 7,133 км.
24 Травня, 2021 р., 14:28
23 травня в смт.Літин відбувся розіграш -  Кубку Вінницької ТО «ВФСТ «Колос» з малого футболу серед ветеранів віком  40 – 49 років у форматі 7+1.