21 Травня, 2021 р., 13:32
Для Вінницького регіонального центру з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт» купили автомобіль FORD Tourneo Connct 2020 року випуску.
21 Травня, 2021 р., 12:01
На переможців чекають цінні призи та можливість представити Україну на міжнародному етапі змагання.
21 Травня, 2021 р., 11:45
За минулу добу в Україні проти COVID-19 було щеплено 18913 осіб. З них вакциновано першою дозою – 6287 людей, завершили вакцинацію (отримали дві дози) –  12626 осіб.
21 Травня, 2021 р., 11:44
Вчора, 20 травня в режимі онлайн відбулося чергове засідання Робочої групи з розроблення місцевого плану управління відходами у рамках «Південного кластеру». Основна тема обговорення – Кластерний план управління відходами:  стан та наступні кроки.
21 Травня, 2021 р., 09:16
Програма розвитку інфраструктури, запущена у 2020 році Володимиром Зеленським, має найвищу підтримку серед усіх ініціатив президента. Такі дані оприлюднила соціологічна група Рейтинг за результатами дослідження, проведеного в травні.
21 Травня, 2021 р., 09:15
На всеукраїнський референдум можуть бути винесені ініціативи України щодо припинення війни на Донбасі та повернення тимчасово окупованих територій. Про це заявив Президент Володимир Зеленський під час прес-конференції.
20 Травня, 2021 р., 16:32
19.05.2021 року, робочою групою у складі начальника служби у справах дітей Вінницької обласної державної адміністрації Тетяни ДОРОШ, директора Вінницького обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Олени СТОЯЛОВОЇ, начальника служби у справах дітей Тульчинської районної державної адміністрації Віталія ПОЛІЩУКА, було оглянуто новозбудоване приміщення для дитячого будинку сімейного в типу в с. Студена Тульчинського району.
20 Травня, 2021 р., 14:24
Це два останні - із 10 приймальних відділень на Вінниччині, куди дрставили сучасне дороговартісне обладнання.
20 Травня, 2021 р., 14:11
Щороку у третій четвер травня українці відзначають Всесвітній день вишиванки – свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції.
20 Травня, 2021 р., 12:13
Президент України Володимир Зеленський провів зустріч з Прем'єр-міністром Естонської Республіки Каєю Каллас, яка перебуває в нашій країні з офіційним візитом.